System sterowania

 1. System wyposażony w system rozpoznawania tramwajów. automatycznie w ciągu kilku dni można sporządzić wydruk zużycia piasku dla każdego tramwaju. funkcja o tyle ciekawa, że można zorientować się na podstawie aktualnego zużycia czy piasecznica w tramwaju działa prawidłowo (czy nie jest zatkana lub czy nie zużywa za dużo piasku).
 2. System automatycznie powiadamia nadzór zajezdni o konieczności przeglądu piasecznicy w danym tramwaju. można go ustawić np. w zależności od minimalnego zużycia piasku dla danego tramwaju lub periodycznie co jakiś czas.
 3. Ciągły pomiar ilości piasku w silosie.
 4. Automatyczne powiadomienie o konieczności zamówienia piasku.
 5. Monitorowanie pracy urządzeń do napiaszczania (silsu, filtrów, pompy, dystrybutorów) i zgłaszanie konieczności przeglądów.
 6. Opcja! układ wyposażony jest w drugi niezależny filtr i instalację rurową, która umożliwia jednoczesne tankowanie tramwajów i uzupełnianie dystrybutorów w piasek (znacznie, prawie dwukrotnie przyspiesza to proces tankowania pojazdów). standardowy układ, także konkurencji tej funkcji nie posiada. wynika to z tego, że standardowa instalacja składa się z jednej rury piaskowej i jednej do odpowietrzenia. w naszym systemie jest dodatkowa rura odpowietrzająca i dodatkowy (trzeci) filtr.
 7. Program wizualizacji procesu dla kierownika zajezdni umożliwia wygenerowania w zasadzie dowolnego raportu za dowolny czasookres, np. ile cykli tankowania wykonał dany dystrybutor, ile piasku zużył dany tramwaj. na podstawie tych informacji oraz ile jeszcze jest piasku w silosie system może oszacować na kiedy zamówić dostawę piasku.
 8. System wyposażony w kamery dla każdego torowiska.
 9. Powiadamianie przez sms
 10. Wizualizacja procesu na tablecie lub smartfonie – po zalogowaniu do systemu NOWOŚĆ!
 11. Automatyczne wyłączenie pistoletu po napełnieniu piasecznicy.
 12. Komunikaty głosowe dla operatora (max. 16) NOWOŚĆ!
 13. Serwis 24h/dobę.
Scroll to Top
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/biuromg/public_html/folder/wp-includes/functions.php on line 5420